E-shop

Moderní e-shop na míru, který přináší objednávky

E-shop platformy Prestashop a Woocommerce využívá po celém světě více než 4 miliony obchodníků.  Objevte jaké výhody poskytuje e-shop na míru na těchto platformách.

Vytváříme kvalitní webové e-shopy malého a středního rozsahu.

Pokud máte v plánu si vytvořit e-shop na míru a nechcete platit žádné měsíční poplatky za pronájem e-shopu, je pro Vás ideální řešení tzv. „open source“ systém, jehož instalace je zcela zdarma a je po instalaci celý kompletně umístěn na Vašem hostingu. Ale jaký systém vybrat v pomyslném souboji Prestashop vs Woocommerce?

Odpověď není jednoznačná, ale obecně platí, že  Prestashop je vhodnější pro větší projekty s více produkty, zatímco Woocommercec je vhodnější pro možnost jednoduchých úprav šablon bez nutnosti kódování. Velkým plusem obou systému je kromě neomezených možností rozšíření i obrovská vývojářská a uživatelská komunita v ČR i v zahraničí, díky které nejste vázání na jedno konkrétní vývojářské studio.

PrestaShop je starší platforma, s větší základnou uživatelů a šablon, která stále zůstává jednou z nejlepších možností, jak si vytvořit e-shop. Na druhou stranu, ač je WooCommerce relativně nový, tak nabízí tvrdou konkurenci PrestaShopu na nejvyšší pozici. Dle průzkumů je nyní WooCommerce rychleji rostoucí platforma.

Otevřít chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Jsme konzultanti vašich vizí a nápadů. Společně najdeme směr, který posune vaše podnikání.